Tel.: +420 603 411 663     Otevírací doba: 10:30 - 15:00


Úvod » O nás

O nás

Jsme malá rodinná firma ze Severu Čech. Rádi tvoříme nové věci, které zaujmou a udělají radost. Doufáme, že naše výrobky se stanou chloubou Vašeho domova. 

Vyrábíme poctivě ze silné oceli, z kvalitních barev a vkládáme do nich kousek z Nás. Díky tomu jsou naše dekorace téměř nesmrtelné. ❤


Máme rádi výzvy, proto se nebráníme výrobě na zakázku dle Vašich představ. Vlastníme skvělé technologie, které nám Naši práci usnadňují.Naše práce

Převážně vyrábíme z 2mm silného plechu. Občas je však potřeba, aby byla konstrukce lehčí a proto šáhneme i po menších tloušťkách. V případě venkovního použití i po pozinkovaném materiálu. Vše řežeme laserovou technologií z důvodu kvality řezu.

Barvy používáme práškové, to znamená, že je speciálním přístrojem naneseme na materiál a jemné částice se díky opačně zmagnetizovaným pólům přichytí na materiál. Výrobek s nanesenou barvou je pak potřeba dát do vypalovací pece, kde se 20 minut zapéká na 200°C.
Pak už přichází na řadu balení, expedice a spokojený zákazník. ❤

Barev používáme základních pět: černý mat, černý lesk, šedá, hnědá a bílá
Doprava

Zásilky zasíláme přes zásilkovnu co nejblíže k Vám. Díky tomu, že využíváme služeb zásilkovny, je doprava zdarma. Větší zásilky zasíláme přes Českou poštu. Vše pečlivě balíme do pevného obalu, aby nedošlo k deformaci zboží. :) 


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZTk0O